Skip links

Samen komen we er

COVID-19

Samen staan we sterk

De wereld is radicaal veranderd door Corona. Gelukkig hebben wij maatregelen kunnen nemen die het mogelijk maken om toch onze kerkdiensten en concerten bij te wonen. We volgen hierbij de richtlijnen van het RIVM.

Alles op een rijtje

CORONA-PROTOCOL

Hygiëne voorop

Bij de entree staat een zuil met desinfecterende handgel. Wij verzoeken iedereen dringend om bij binnenkomst hiervan gebruik te maken en zo goed en vaak mogelijk tussentijds de handen te wassen.

Blijf thuis als u zich niet lekker voelt

Indien u zelf één van de volgende symptomen heeft: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, hoest of verhoging tot 38 graden Celsius, kom dan niet naar de dienst of het concert. Heeft een gezinslid of huisgenoot naast deze symptomen ook last van koorts of benauwdheid? Blijf dan
ook thuis.

Ons protocol is gebaseerd op de richtlijnen van het RIVM. Meer over deze richtlijnen en een uitgebreide omschrijving van de symptomen vindt u hier: https://www.rivm.nl/coronavirus-covid-19